Kategorie
Aktualności

Podsumowanie minionego roku

Koniec i nowy początek „Na końcu drogi jest początek, z którego wys­tarto­wałeś. Te­raz widzisz, ile się zmieniło. Na końcu dro­gi jest no­wy początek. Te­raz widzisz, ile jeszcze przed Tobą.” Disalice

Wkroczyliśmy w nowy rok. Niby nic wielkiego, ale gdy spojrzymy wstecz mamy za sobą wiele wydarzeń, które teraz staną się naszymi wspomnieniami. Raz jeszcze przywołajmy te miłe chwile… Rok 2013 zaczął się w naszym DPSie balem dla pensjonariuszy. Potem mieliśmy wyjazdy do Teatru, wyjazdy integracyjne do Baranowa Sandomierskiego, Klimontowa, Sandomierza i Krakowa. Pomyślmy też o wszystkich wieczorkach tanecznych, wieczorkach poetyckich i seansach filmowych… Wspólnych grach, uśmiechach i żartach… Naszych wspólnych zebraniach i miłych Gościach, naszej wspólnej pracy… Ukończyliśmy też wiele inwestycji remontowo – budowlanych jak choćby zmiana pomieszczenia zabiegowego, przebudowa pokoju terapii zajęciowej czy budowa nowej altany… A wszystko po to, by nasz dom uczynić jeszcze bardziej przyjemnym i funkcjonalnym miejscem.

Nasz trud i pracę uhonorowaliśmy kolejnym balem. W nasze przedsięwzięcia włożyliśmy dużo wysiłku i serca. Taki był rok 2013. Jaka będzie przyszłość? Jesteśmy trochę zmęczeni, może trochę wypaleni, ale mamy nadzieję i radość. Teraz musimy raz jeszcze nacisnąć przycisk START, aby zacząć wszystko od nowa, z myślą, że damy radę.

Ps. Dziękujemy wszystkim pracownikom, sponsorom, darczyńcom, przyjaciołom i każdemu, kto przyczynił się do rozwoju naszego domu za pomoc i wielkie serce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *